Sa oled siin

Eesti Geoloogiateenistuse nõukogu

EGT nõukogu moodustamise kord, pädevus, töökord ja nõukogu liikmete vastutus on reguleeritud Eesti Geoloogiateenistuse põhimääruses paragrahviga 15. Nõukogu koosseisu kinnitab minister.

Nõukogu koosseisu kuuluvad:

1) kaks esindajat valdkonna eest vastutavast ministeeriumist;
2) üks esindaja keskkonnaministeeriumist;
3) üks esindaja rahandusministeeriumist
4) üks esindaja Teaduste Akadeemiast;
5) üks esindaja Rektorite Nõukogust;
6) üks esindaja Eesti Geoloogia Seltsist;
7) üks esindaja Tööandjate Keskliidust.

Nõukogu liikmed    
Timo Tatar Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium,
energeetika asekantsler
Timo.Tatar@mkm.ee
Kaupo Reede Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium,
majandusarengu osakonna juhataja
Kaupo.Reede@mkm.ee
Kaupo Heinma

Keskkonnaministeerium, keskkonnakorralduse ja

välissuhete asekantsleri

kaupo.heinma@envir.ee
Katri-Liis Ennok Rahandusministeerium Katri-Liis.Ennok@fin.ee
Margus Lopp TTÜ, orgaanilise keemia professor margus.lopp@taltech.ee
Erik Puura TÜ, arendusprorektor erik.puura@ut.ee
Tarmo All Eesti Geoloogia Selts, juhatuse liige Tarmo.All@energia.ee
Meelis Einstein AS Kunda Nordic Tsement tegevdirektor meelis.einstein@knc.ee

 

Viimati uuendatud: 4. aprill 2019