Sa oled siin

Laboriteenuste osutamine

Alates 1. juunist liitus Eesti Geoloogiateenistuse laboratoorium OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskusega. Kõiki meie laboratooriumi seniseid teenuseid pakub edaspidi OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus:
- Tallinnas aadressil Marja 4d (vee- ja pinnaseuuringud) ja Suur-Sõjamäe34 (pinnaseuuringud);
- Tartus aadressil Vaksali 17 a;
- Jõhvis aadressil Pargi 15;
- Pärnus aadressil Roheline 64.

Info telefonil: 6 11 29 00

Seoses eeltooduga et võta Eesti Geoloogiateenistuse laboratoorium alates 1. juunist vastu uusi tellimusi. 

Täname Teid meeldiva koostöö eest!

EGT laboriteenustest kuni 2020 juunini

Eesti Geoloogiateenistuse laboratooriumi teenuste nimekiri on paindlik ja järgib maapõueuuringute vajadusi, pakkudes tuge ka mittestandardsete ülesannete lahendamisel. Laboratoorium on volitatud kasutama 45 analüüsimeetodit põhja-, pinna- ja joogivee uurimiseks ja 30 analüüsimeetodit kivimite, setete, pinnase ja maavarade (sh turba) uurimiseks.

Laboratooriumi tegevusi on aja jooksul atesteerinud RAS Metrosert ja tunnustanud Eesti Standardiamet. Alates 2002. aastast on laborit akrediteerinud Eesti Akrediteerimiskeskus vastavalt ISO 17025 standardi nõuetele (registreerimisnumber L093; 20.06.2017).

Alates 1997. aastast osaleb laboratoorium rahvusvahelises pinnaseproovide võrdluskatsetes WEPAL-i (Wageningen Evaluating Programmes for Analytical Laboratories) ISE (International Soil-analytical Exchange Programme) programmis, mida juhitakse Hollandist.

Veeproovide analüüsimisel osaletakse Itaalia organisatsiooni Qualitycheck Srls rahvusvahelistes võrdluskatses.

Laboratooriumit juhtis keemik Mare Kalkun.

tel: 6720074, e-post: Mare.Kalkun@egt.ee

 

 

Viimati uuendatud: 23. juuni 2020